MEGA VÝPRODEJ – až 62 % na Insportline.cz

SLEVA No Expires
Nepropásněte jedinečnou příležitost! U nás nyní se slevami až 62%!...Více

Nepropásněte jedinečnou příležitost! U nás nyní se slevami až 62%! Díky našemu širokému výběru sportovního sortimentu, včetně fitness strojů a příslušenství na moto si vybere opravdu každý! Garance vrácení zboží 30 dní. Méně

Využít
100% Funkční

Zimní brusle 2v1 v neodolatelné akci na inSPORTline.cz

SLEVA No Expires
Mít po ruce brusle pro teplejší dny a k tomu všemu...Více

Mít po ruce brusle pro teplejší dny a k tomu všemu mít v záloze také zimní brusle, které se budou hodit zejména v zimních měsících všude tam, kde bude ledová plocha k dispozici? V tom případě by vám neměla ujít jedinečná nabídka zimních bruslí 2v1, které se z klasických kolečkových bruslí rázem stanou bruslemi zimními. Na inSPORTline.cz tyto brusle nyní zakoupíte za skutečně výjimečnou cenu.

Přehled produktů v akci:

 • Zimní brusle WORKER s kožíškem za 1.190 Kč za 849 Kč – sleva 29 % + dárek navíc
 • Dětské zimní brusle WORKER s kožíškem za 1.290 Kč za 979 Kč – sleva 24 % + dárek navíc
 • Brusle 2v1 WORKER za 1.990 Kč za 1.390 Kč – sleva 30 % + dárek navíc
 • Nastavitelné brusle WORKER Nolan 2v1 – za 1.990 Kč za 1.490 Kč – sleva 25 % + dárek navíc
 • Dámské zimní brusle Doty za 1.590 Kč za 1.390 Kč – sleva 13 % + dárek navíc

Méně

Využít
100% Funkční

Venku padá listí a na inSPORTline.cz zase ceny!

SLEVA No Expires
Na inSPORTline.cz padají ceny stejně tak rychle, jako venku podzimní...Více

Na inSPORTline.cz padají ceny stejně tak rychle, jako venku podzimní listí. Aktuálně máte jedinečnou šanci na to, pořídit si kupříkladu kvalitní sportovní náčiní pro cvičení doma či v tělocvičně, za jedinečnou cenu. Běžící pásy, balanční podložky, horská kola, trenažery, rotopedy a spoustu dalších strojů, které vás dovedou k vytoužené postavě, nyní můžete pořídit za skutečně příznivou cenu.

Přehled produktů ve slevě:

 • Veslovací trenažér za 17.590 Kč za 12.990 Kč – sleva 26 %
 • Rotoped za 9.890 Kč za 7.690 Kč – sleva 22 %
 • Elektrická dvoukolka Windrunner za 43.990 Kč za 29.990 Kč – sleva 32 %
 • Paddleboard s příslušenstvím za 11.990 Kč za 7.890 Kč – sleva 34%
 • Posilovač břišních svalů za 2.790 Kč za 1.290 Kč – sleva 54 %

Méně

Využít
100% Funkční

Ke kolu či koloběžce na inSPORTline.cz 4k kamera zdarma

SLEVA No Expires
Na inSPORTline.cz vás nyní překvapí lákavá akce, díky které můžete...Více

Na inSPORTline.cz vás nyní překvapí lákavá akce, díky které můžete k nákupu kola či koloběžky získat outdoorovou kameru se 4k rozlišením zcela zdarma. Stačí, když si pořídíte kolo či koloběžku v celkové hodnotě nad 15.000 Kč a dárek v podobě kamery, je váš. Pro děti navíc můžete zdarma získat dětskou outdoorovou kameru, a to při zakoupení jakékoliv dětské koloběžky či kola v hodnotě od 4.000 Kč do 15.000 Kč. Tak si pospěšte, zásoby kamer se tenčí.

Produkty vztahující se k akci:

 • Juniorské horské kolo Galaxy Pavo 24 – model 2019 – zelená barva za 7.990 Kč za 7.490 Kč – sleva 6 % + dětská kamera zdarma
 • Horské kolo Ghost Kato 5.9 AL 29 – model 2019 za 22.490 Kč za 18.659 Kč – sleva 17 % + outdoorová kamera zdarma
 • Koloběžka Crussis Active 4.2 zeleno-oranžová za 9.490 Kč za 8.690 Kč – sleva 8 %
 • Dámské horsské kolo Kellys Vanity – model 2018 za 10.990za 10.390 Kč – sleva 5 % + outdoorová kamera zdarma
 • Dětské kolo Devron Riddle Kids – model 2018 za 6.990 Kč za 6.290 Kč – sleva 10 %

Méně

Využít
100% Funkční

Výprodej zboží na inSPORTline se slevou až 80%

SLEVA No Expires
Využijte skvělý výprodej na eshopu inSPORTline.cz a zakupte vybrané zboží...Více

Využijte skvělý výprodej na eshopu inSPORTline.cz a zakupte vybrané zboží se slevou až 80%. V sekci výprodej je nabízeno zboží druhé jakosti, nebo loňské modely kol a sportovního vybavení. Na zboží 2. jakosti se vztahuje klasická dvouletá záruka, obvykle má pouze drobnou, estetickou vadu, která nebrání funkčnosti výrobku. Méně

Využít
100% Funkční

O inSPORTline

V České republice patří společnost inSPORTline mezi nejvýznamnější prodejce sportovních potřeb a doplňků. Kromě eshopu provozuje i celou síť kamenných obchodů. Od svého založení v roce 1995 do dnešní doby pronikla také do řady dalších evropských zemí. V eshopu si můžete z pohodlí domova koupit například posilovací stroje, trampolíny, jízdní kola, brusle, skateboardy, ale i různé doplňky pro sport obecně.

Ukázka eshopu insportline

inSPORTline recenze

Nákup u inSPORTline přináší mnoho výhod. Na vybrané fitness stroje a jízdní kola poskytují nadstandardní záruku v délce 10 let. U jiných produktů je prodloužená záruka 3 nebo 5 let. Jízdní kola si odvážíte sestavená a seřízená, po ujetí 100 kilometrů můžete využít garanční prohlídku zdarma. U dodávaných výrobků si můžete být jisti jejich kvalitou a bezpečností – splňují nejpřísnější evropské normy. Pokud si zboží objednáte dopoledne, doručeného ho máte hned druhý pracovní den. Přepravu zboží zajišťují společnosti PPL Sprint a Česká pošta. V případě, že u inSPORTline nakupujete častěji, získáváte věrnostní slevy.

Proč nakoupit právě zde?

 • Kvalita zakoupeného zboží
 • Rychlá doprava
 • Odborný servis výrobků
 • Možnost vrácení zboží do 30 dnů
 • Další nadstandardní služby

inSPORTline eshop a produkty

Sortiment eshopu inSPORTline zahrnuje trenažéry, veškeré pomůcky na posilování a cvičení, jízdní kola, koloběžky, ale i potřeby pro vodní sporty, sportovní a outdoorové oblečení. Kromě klasických kol a koloběžek u nás můžete zakoupit i jejich elektrické verze.

Hlavní kategorie

 • Fitness potřeby a pomůcky
 • Sportovní potřeby a potřeby pro volný čas
 • Veškeré pánské, dámské a dětské sportovní oblečení
 • Outdoorové potřeby
 • Motodoplňky – přilby, oblečení, chrániče a další
 • Elektrické koloběžky, elektrokola, e-longboardy a další

Letní slevy až 69%

Slevový kupón, výprodej, akce a slevy

Výrobky zahrnuté do výprodeje můžete zakoupit se slevou až 69 %. Naleznete zde trenažéry, kola, ale i různé sportovní doplňky. V eshopu můžete uplatnit slevový kupón. Při objednávce zboží stačí zaškrtnout políčko, že vlastníte slevový kupón, a následně vložit jeho kód. Cena vám bude snížena dle konkrétní varianty kupónu. Při prvním nákupu můžete využít slevu ve výši 100 Kč. Pro nákupy v eshopu je zavedený věrnostní systém, kdy se vaše jednotlivé útraty sčítají a můžete získat dodatečnou slevu až 10 % z ceny nákupu.

Reklamace a vrácení zboží

Pokud není uvedeno jinak, kupující je oprávněn uplatnit právo z vady, která se vyskytne u spotřebního zboží, v době dvaceti čtyř měsíců od převzetí. Reklamace jsou následně vyřizovány individuálně dle platného právního řádu. Poškození je nutné nahlásit dodavateli, další informace jsou poskytovány telefonicky nebo e-mailem. Při oprávněné reklamaci má kupující právo na úhradu nutných nákladů, které mu vznikly v souvislosti s uplatněním reklamace (např. nákladů na dopravu reklamovaného zboží k prodávajícímu). U označených výrobků je poskytována prodloužená záruční lhůta.

Konkrétní postup:

 • O reklamaci informujte vyplněním online formuláře.
 • Zboží můžete doručit osobně nebo zaslat jako doporučený balík (ne na dobírku). Společně s průvodním dopisem a kopií faktury či jiného nákupního dokladu ho pošlete na adresu servisního oddělení (Seven Sport s.r.o., Čermenská 486, Vítkov 74901, okr. Opava) nebo na adresu v sídle prodávajícího, případně můžete zboží také předat v provozovně prodávajícího (v kamenných obchodech v Praze, Brně, Ostravě a Vítkově).
 • V případě většího zboží je možné telefonicky domluvit svoz přepravní společností PPL. · O průběhu reklamace se můžete nechat informovat e-mailem (reklamace@insportline.cz).
 • O ukončení a o výsledku reklamace budete informování písemně.

Naše shrnutí

InSPORTline je osvědčená stálice na trh sportovních potřeb, která vás upoutá rozsáhlým sortimentem a způsobem, jakým si hýčká věrné zákazníky. Proto můžeme tento eshop ochotně doporučit.