Oops! No coupons found

There are no coupons for this store, please come back later.

O inSPORTline

V České republice patří společnost inSPORTline mezi nejvýznamnější prodejce sportovních potřeb a doplňků. Kromě eshopu provozuje i celou síť kamenných obchodů. Od svého založení v roce 1995 do dnešní doby pronikla také do řady dalších evropských zemí. V eshopu si můžete z pohodlí domova koupit například posilovací stroje, trampolíny, jízdní kola, brusle, skateboardy, ale i různé doplňky pro sport obecně.

Ukázka eshopu insportline

inSPORTline recenze

Nákup u inSPORTline přináší mnoho výhod. Na vybrané fitness stroje a jízdní kola poskytují nadstandardní záruku v délce 10 let. U jiných produktů je prodloužená záruka 3 nebo 5 let. Jízdní kola si odvážíte sestavená a seřízená, po ujetí 100 kilometrů můžete využít garanční prohlídku zdarma. U dodávaných výrobků si můžete být jisti jejich kvalitou a bezpečností – splňují nejpřísnější evropské normy. Pokud si zboží objednáte dopoledne, doručeného ho máte hned druhý pracovní den. Přepravu zboží zajišťují společnosti PPL Sprint a Česká pošta. V případě, že u inSPORTline nakupujete častěji, získáváte věrnostní slevy.

Proč nakoupit právě zde?

 • Kvalita zakoupeného zboží
 • Rychlá doprava
 • Odborný servis výrobků
 • Možnost vrácení zboží do 30 dnů
 • Další nadstandardní služby

inSPORTline eshop a produkty

Sortiment eshopu inSPORTline zahrnuje trenažéry, veškeré pomůcky na posilování a cvičení, jízdní kola, koloběžky, ale i potřeby pro vodní sporty, sportovní a outdoorové oblečení. Kromě klasických kol a koloběžek u nás můžete zakoupit i jejich elektrické verze.

Hlavní kategorie

 • Fitness potřeby a pomůcky
 • Sportovní potřeby a potřeby pro volný čas
 • Veškeré pánské, dámské a dětské sportovní oblečení
 • Outdoorové potřeby
 • Motodoplňky – přilby, oblečení, chrániče a další
 • Elektrické koloběžky, elektrokola, e-longboardy a další

Letní slevy až 69%

Slevový kupón, výprodej, akce a slevy

Výrobky zahrnuté do výprodeje můžete zakoupit se slevou až 69 %. Naleznete zde trenažéry, kola, ale i různé sportovní doplňky. V eshopu můžete uplatnit slevový kupón. Při objednávce zboží stačí zaškrtnout políčko, že vlastníte slevový kupón, a následně vložit jeho kód. Cena vám bude snížena dle konkrétní varianty kupónu. Při prvním nákupu můžete využít slevu ve výši 100 Kč. Pro nákupy v eshopu je zavedený věrnostní systém, kdy se vaše jednotlivé útraty sčítají a můžete získat dodatečnou slevu až 10 % z ceny nákupu.

Reklamace a vrácení zboží

Pokud není uvedeno jinak, kupující je oprávněn uplatnit právo z vady, která se vyskytne u spotřebního zboží, v době dvaceti čtyř měsíců od převzetí. Reklamace jsou následně vyřizovány individuálně dle platného právního řádu. Poškození je nutné nahlásit dodavateli, další informace jsou poskytovány telefonicky nebo e-mailem. Při oprávněné reklamaci má kupující právo na úhradu nutných nákladů, které mu vznikly v souvislosti s uplatněním reklamace (např. nákladů na dopravu reklamovaného zboží k prodávajícímu). U označených výrobků je poskytována prodloužená záruční lhůta.

Konkrétní postup:

 • O reklamaci informujte vyplněním online formuláře.
 • Zboží můžete doručit osobně nebo zaslat jako doporučený balík (ne na dobírku). Společně s průvodním dopisem a kopií faktury či jiného nákupního dokladu ho pošlete na adresu servisního oddělení (Seven Sport s.r.o., Čermenská 486, Vítkov 74901, okr. Opava) nebo na adresu v sídle prodávajícího, případně můžete zboží také předat v provozovně prodávajícího (v kamenných obchodech v Praze, Brně, Ostravě a Vítkově).
 • V případě většího zboží je možné telefonicky domluvit svoz přepravní společností PPL. · O průběhu reklamace se můžete nechat informovat e-mailem (reklamace@insportline.cz).
 • O ukončení a o výsledku reklamace budete informování písemně.

Naše shrnutí

InSPORTline je osvědčená stálice na trh sportovních potřeb, která vás upoutá rozsáhlým sortimentem a způsobem, jakým si hýčká věrné zákazníky. Proto můžeme tento eshop ochotně doporučit.