Speciální slevy a dárky od Yves Rocher

SLEVA No Expires
Podívejte se na speciální akce a slevy. Získejte skvělé dárky...Více

Podívejte se na speciální akce a slevy. Získejte skvělé dárky zdarma k nákupu. Méně

Využít
100% Funkční

Yves Rocher informace a recenze

Slevy a slevové kupóny Yves Rocher

Šetrný přístup

Ve francouzské vesnici La Gacilly, která je kolébkou Yves Rocher, se nachází 55 ha půdy, kterou zaměstnanci obdělávají podle zásad ekologického zemědělství. V přírodě se přitom snaží zachovat pozitivní stopu, se kterou souvisí regulace škůdců, opylování, recyklace dešťové vody, boj proti erozi půdy a udržování kvality půdy.

Vzhledem k rostlinnému původu kosmetiky založila společnost Chartu rostlin, která stanovuje přísná pravidla týkající se objevování rostlinného světa. Yves Rocher se stará o ochranu ohrožených druhů, upřednostňuje používání obnovitelných plodů či částí rostlin, odmítá geneticky modifikované rostlinné složky a dbá na rozvíjení výrobních řetězců ekologického zemědělství.

Mezi hlavní 3 závazky značky patří:

 1. zásobování v rozumné míře,
 2. ochrana rostlin a jejich prostředí,
 3. spolupráce s místní populací.

Pro výrobu kosmetiky se používají suroviny rostlinného původu, mezi které patří oleje, máslo, vosk nebo pryskyřice. Při výrobě se přitom dodržuje to, aby výrobky měly snadné biologické rozložení. Obaly se vyrábí z recyklovaných materiálů. Přípravky pro péči o pleť jsou k dostání jen v obalech ze skla, které je možné recyklovat. Kosmetika této značky se netestuje na zvířatech.

Pro krásu žen

V portfoliu značky najdete pleťovou a tělovou kosmetiku, dekorativní kosmetiku a výrobky pro péči o vlasy. Rostlinná kosmetika staví na nejnovějších poznatcích z výzkumu Yves Rocher, takže se můžete spolehnout na výrobky s maximální účinností, které odpovídají potřebám všech žen.

Pleťová kosmetika zahrnuje krémy, čištění pleti, péči o oční okolí i péči o pleť. Přípravky si přitom můžete vybrat podle typu pleti:

 • mastná,
 • citlivá,
 • smíšená,
 • normální,
 • suchá,
 • problematická.

Dekorativní kosmetika zahrnuje přípravky pro líčení očí, rtů, tváří a lakování nehtů. Samozřejmě zde najdete i nabídku kosmetických pomůcek a štětců. Vůně a parfémy se skládají především z toaletních vod pro muže i ženy, ale najdete zde i přípravky proti pocení.

Tělová kosmetika nabízí výrobky pečující o tělo, rty, ruce, nohy a přípravky na opalování. Rovněž zde najdete řadu přípravků do sprchy a koupele. Vlasová kosmetika zahrnuje šampony i balzámy, ale také masky, kůry a séra.

Abyste si vybrali ten nejvhodnější produkt pro svoji pleť, je možné si na webových stránkách udělat online diagnostiku pleti. Stačí jen zadat svůj věk, typ vrásek a typ pleti. Po zadání e-mailu vám výsledky přistanou ve vaší virtuální poště.

Ve větších městech, jako je Praha, Brno, Hradec Králové a Ostrava má Yves Rocher i vlastní salony, ve kterých nabízí péči o pleť, tělo, líčení a depilaci.

Kromě jednotlivých produktů si můžete objednat i kosmetické sady, které poskytnou kompletní péči vaší pleti, tělu a vlasům. V sadě je možné si pořídit i vůně.

Nákup online i na kamenné prodejně

Nakupovat můžete tak, jak to máte nejraději. Preferujete nákup na kamenné prodejně? Po celé České republice jich najdete téměř 80. Ve větších městech je součástí prodejny také kosmetický salon.

Jestliže se rozhodnete nakupovat online, můžete si zboží nechat zaslat přes Českou poštu, Zásilkovnu nebo dopravcem PPL.

 • Zásilkovna – dopravu máte zdarma při objednávce, jejíž hodnota převyšuje 899 Kč, jinak poštovné činí 50 Kč.
 • Česká pošta – balík vám doručí zdarma v případě, že si objednáte nad 1 000 Kč. Jestliže je hodnota vaší objednávky nižší, činí poštovné 50 Kč. Balík vám pošta doručí domů nebo na poštu do Balíkovny.
 • PPL – jestliže vaše objednávka přesáhne hodnotu 1 000 Kč, budete mít doručení zdarma, jinak platíte 100 Kč.

Hodnota objednávky přitom odpovídá tomu, jaký dárek k ní dostanete a kolik věrnostních bodů obdržíte. Při nákupu na e-shopu přitom máte právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodů do 14 dní.

Přírodní kosmetiku můžete nakupovat za akční ceny. Stačí se stát členem věrnostního klubu, sledovat akce měsíce nebo nakupovat v sekci outlet. Yves Rocher nabízí celou řadu slevových akcí, aby si každá žena mohla dopřát tu nejkvalitnější kosmetiku.