Black Friday odstartoval také na Sperky.cz slevy až 65 %

SLEVA No Expires
Šperky, hodinky, pánské i dámské klenoty a spoustu dalšího naleznete...Více

Šperky, hodinky, pánské i dámské klenoty a spoustu dalšího naleznete nyní se slevou až 65 % právě na Sperky.cz. Black Friday úspěšně zaútočil také na Sperky.cz a přinesl s sebou lavinu slev, které šplhají až k 65 %. Využijte tak této každoroční akce k nákupu šperků pro své nejbližší a potěšte je pod vánočním stromkem oslnivým šperkem, který bude přesně podle jejich představ. Black Friday si totiž nelze nechat ujít.

Přehled produktů v akci:

  • Pánský proplétaný náramek Troli za 369 Kč za 221 Kč – sleva 40 %
  • Náhrdelník s třpytivým přívěskem Troli za 329 Kč za 115 Kč – sleva 65 %
  • Dvojitý ocelový náhrdelník Troli za 369 Kč za 159 Kč – sleva 57 %
  • Brilio Silver – stříbrné náušnice Srdce s krystalem za 499 Kč za 299 Kč – sleva 40 %
  • Tommy Hilfiger – dámský ocelový náhrdelník za 2.220 Kč za 1.417 Kč – sleva 36 %

Méně

Využít
100% Funkční

Výprodejové slevy až 75%

SLEVA No Expires
Denně aktualizovaná nabídka výprodejového zboží se slevou až 75%. Na...Více

Denně aktualizovaná nabídka výprodejového zboží se slevou až 75%. Na Sperky.cz naleznete denně aktualizovanou nabídku výprodejového zboží za skvělé ceny. Jedná se především o doprodej posledních kusů a doprodej zboží z minulých kolekcí.

recenze
5,0 rating based on 12 345 ratings
Celkové hodnocení: 5 z 5 a hodnoceno 1 x.
Méně

Využít
100% Funkční

Sleva na šperky až 60%

SLEVA No Expires
Sperky.cz nabízí denně aktualizovanou nabídku skvělých slev na své zboží. Vyberte...Více

Sperky.cz nabízí denně aktualizovanou nabídku skvělých slev na své zboží. Vyberte si ve skvělých slevách náhrdelníky, náramky, náušnice, piercing, prsteny, přívěsky, řetízky a další skvělé šperky za výhodnou cenu.

recenze
5,0 rating based on 12 345 ratings
Celkové hodnocení: 5 z 5 a hodnoceno 1 x.
Méně

Využít
100% Funkční

Sperky.cz je známe online klenotnictví s největším výběrem šperků u nás. Eshop Sperky.cz nabízí více než 11 000 šperků od více než 65 světových značek. Navíc za velice příznivé ceny s rychlou lhůtou dodání a kvalitním zákaznickým servisem. Eshop je také ověřen nezávislým srovnávačem Heuréka! Důvody proč nakupovat na Sperky.cz jsou jednoduché, přes 11 000 originálních šperků, denně aktualizované nabídka včetně denně aktualizovaných slev. Exkluzivní kolekce, které jinde nanajdete, horké novinky skladem, možnost zhotovení rytiny na přání, eshop Sperky.cz je registrován u puncovního úřadu – je tedy vždy zaručena pravost.

Objednané zboží je možné si nechat dovézt domů, nebo ho vyzvednou v Praze na Florenci, případně na výdejně v Chrudimi. Navíc při objednávce obdržíte slevový kupón do dalších eshopů z portfolia Vivantis – nakoupíte tak se slevou parfémy, zdravé produkty a jiné. Během 1 roku od obdržení balíčku můžete neporušené zboží bez udání důvodu vrátit.

recenze
5,0 rating based on 12 345 ratings
Celkové hodnocení: 5 z 5 a hodnoceno 1 x.