Akční slevy na GymBeam proteiny až 40%

SLEVA No Expires
GymBeam proteiny patří ke špičce ve svém oboru. vyberte si...Více

GymBeam proteiny patří ke špičce ve svém oboru. vyberte si i vy některý z proteinů v nabídce GymBeam.cz. Na výběr je například – Syrovátkový Whey protein, Vícesložkový protein, Noční proteiny, Sójový protein, Hovězí beef protein, Bezlaktózové proteiny, Bezlepkové proteiny, Vegetariánské proteiny, Veganské proteiny, Proteinové koncentráty, Hydrolyzované proteiny, Proteinové izoláty, Proteiny do 69 % bílkovin, Proteiny 70-85 % bílkovin, Proteiny od 86 % bílkovin, Proteiny na hubnutí, Proteiny na růst svalů, All-in-one proteiny, Proteinové tyčinky, Proteinové snacky, Proteinové RTD nápoje, Proteiny pro ženy.

Proteiny s pomocí tréninku napomáhají růstu a regeneraci svalů,  proteiny mají ale i další funkce, jako je například ochrana svalové hmoty během diety. Méně

Využít
100% Funkční

GymBeam doprava zdarma při nákupu nad 1600 Kč

SLEVA No Expires
Nakupte zboží v hodnotě více než 1600 Kč a získáte...Více

Nakupte zboží v hodnotě více než 1600 Kč a získáte dopravné a balné od GymBeam zdarma. Gymbeam se řadí k největší prodejcům s proteiny a doplňky výživy pro amatérské i profesionální sportovce. Méně

Využít
100% Funkční

Společnost GymBeam vznikla v roce 2013 a zabývá se prodejem výživových doplňků, fitness oblečení a příslušenství na cvičení. Oproti konkurentům spolupracuje s profesionály a vrcholovými sportovci. Díky tomu Vám může GymBeam plnohodnotně poradit s výběrem doplňků výživy a zároveň upravovat nabídky eshopu tak, aby pro váš měla co nejvíce benefitů. Kromě prodeje světových značek GymBeam vyrábí vlastní suplementy. Tím vznikli například velice oblíbené proteiny GymBeam. Pod vlastní značkou GymBeam najdete proteiny různých zdrojů, spalovače tuků, aminokyseliny a BCAA, dokonce i vitamíny, minerály a nejnověji také fitness jídlo, snacky a superfoods, jako jsou oříšková másla, chia semínka, quinou a mnoho dalších.

Výroba produktů GymBeam probíhá v Německu, dbá se na kvalitu použitých surovin, které jsou evropského původu. U produktů GymBeam tak máte jistotu výrobu dle přísných postupů a kritérií v plně akreditovaných farmaceutických výrobních zařízeních, kde se kvalita produkovaného zboží a jeho obsah pravidelně testuje pod dohledem státních kontrolních úřadů. Kromě výroby suplementů začala GymBeam prodávat oblečení pod značkou GymBeam Clothing. Najdete zde vše od šortek, tepláků a legín přes trička a tílka až po mikiny a kompresní prádlo.

Proč využít pro nákup GymBeam?
Rychlé dodání objednaného zboží z eshopu -GymBeam.cz
Nízka cena dopravného
Široký sortiment produktů
Jednoduchý a vstřícný reklamační řád
Vždy férové ceny s velkými slevami

recenze
5,0 rating based on 12 345 ratings
Celkové hodnocení: 5 z 5 a hodnoceno 1 x.