100 růží 50cm za 1.360 Kč a dopravou zdarma

SLEVA No Expires
Velice oblíbenou kyticí v nabídce Florea.cz je kytice 100 růží...Více

Velice oblíbenou kyticí v nabídce Florea.cz je kytice 100 růží Red Calypso 50 cm. Touto kyticí rozhodně potěšíte každou ženu. Ať kytici posíláte k narozeninám, k svátku, či jenom pro radost. Doprava je na tuto kytici zcela zdarma. Vyškolení kurýři květinu dovezou po celé ČR kam budete chtít. Pomocí GPS můžete sledovat, kde se zrovna květina nachází. Využijte skvělou nabídku na kytici růží a udělejte ve svém okolí radost.

recenze
5,0 rating based on 12 345 ratings
Celkové hodnocení: 5 z 5 a hodnoceno 1 x.
Méně

Využít
100% Funkční

Florea doprava zdarma při nákupu nad 1200 Kč.

SLEVA No Expires
Pokud nakoupíte na eshopu Florea.cz nad 1200 Kč, dopravu budete...Více

Pokud nakoupíte na eshopu Florea.cz nad 1200 Kč, dopravu budete mít do druhého dne zcela zdarma. Vybírat můžete ze široké nabídky růží a ostatních květin za skvělé ceny. Zakoupit můžete svatební kytice, kytice k narozeninám, nebo prostě jen potěšit někoho z vašeho okolí. Zaručena je vždy 100% čerstvost květin. Při nákupu pod 1200 Kč platíte dopravu pouze 95 Kč.

recenze
5,0 rating based on 12 345 ratings
Celkové hodnocení: 5 z 5 a hodnoceno 1 x.
Méně

Využít
100% Funkční

Florea.cz je známe kamenné a internetové, či chcete-li online květinářství. Florea podtrhuje krásu jednotlivých druhů květin a nabízí zákazníkům to nejlepší. Tým Florea bral a bere inspiraci v zemích západní Evropy, kde je koupě svazku květin běžnou záležitostí. Florea nabízí svazkový a pestrý prodej květin, které jsou doručovány přímo z Holandské burzy.

Ať hledáte svatební kytice, květiny pro potěšení druhého, nebo květiny jen pro radost, Florea.cz je jasná a správná volba. Florea.cz je tak určený všem milovníkům květin, kde můžete vybírat ze širokého sortimentu. Zaručené jsou 100% čerstvé květiny, které vám budou doručeny až domů, nebo na vámi určené místo.

Květinářství Florea.cz jako jediné realizuje rozvoz květin vlastními chlazenými vozy do všech koutů v ČR. Cena dopravy kytice je 95 Kč do druhého dne, nebo zcela zdarma. Květina vám bude předána vyškoleným kurýrem. Navíc díky systému GPS můžete v průběhu rozvozu vaši zásilku sledovat. Jednoduše tak uvidíte, kdy zásilka dorazí. Pokud nakoupíte nad 1200 Kč, dopravu budete mít po celé ČR zcela zdarma.

recenze
5,0 rating based on 12 345 ratings
Celkové hodnocení: 5 z 5 a hodnoceno 1 x.