Levné zájezdy na dovolena.cz se slevou až 50%

SLEVA No Expires
Vyberte si svůj zájezd jednoduše a rychle na dovolena.cz. Stovky...Více

Vyberte si svůj zájezd jednoduše a rychle na dovolena.cz. Stovky prověřených a pojištěných cestovních kanceláří vám přináší skvělé pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, zájezdy za exotikou, eurovíkendy a další zájezdy za bezkonkurenční ceny. Méně

Využít
100% Funkční

Levné letenky v akci již od 1000 Kč

SLEVA No Expires
Plánujete vyrazit na cesty na vlastní pěst? Na dovolena.cz si...Více

Plánujete vyrazit na cesty na vlastní pěst? Na dovolena.cz si můžete velice jednoduše a rychle najít nejlevnější letenky. Díky skvělým akcím a slevám můžete létat za zlomek ceny. Nechte se inspirovat a zarezervujte si výhodné letenky právě na dovolena.cz. Méně

Využít
100% Funkční

Dovolena.cz se zabývá prodejem online zájezdů do celého světa. Portál Dovolena.cz provazuje společnost Student Agency a v oblasti cestovního ruchu se řadí mezi největší prodejce dovolených na českém trhu. Jistou kvality je právě značka Student Agency, která působí úspěšně na českém trhu již několik let.

Student Agency na svých webových stránkách sdružuje stovky prověřených a pojištěných cestovních kanceláří, které pořádají jako tour operátoři zájezdy do celého světa. Na webových stránkách dovolena.cz můžete velice jednoduše najít dovolenou přímo pro vás. V nabídce je levná dovolená, first minute a last minute zájezdy, zájezdy do exotiky, zimní zájezdy s lyžováním, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, eurovíkendy a mnohé další.

Na webových stránkách dovolena.cz ovšem také zarezervujete letenky, ubytování a nebo si také například zarezervujete vůz v místě dovolené. Samozřejmostí je zřízení cestovního pojištění a mnoho další benefitů, které Dovolena.cz nabízí. Využijte skvělé akce a slevy na vybrané zájezdy a ušetřete až 60% z původní prodejní ceny.

recenze
5,0 rating based on 12 345 ratings
Celkové hodnocení: 5 z 5 a hodnoceno 1 x.