Oops! No coupons found

There are no coupons for this store, please come back later.

Dormeo je známe především díky matracím. Matrace Dormeo patří k jedničkám na trhu. Dormeo matrace jsou v současné době synonymem pohodlného, zdravého a spokojeného spánku. Dormeo se snaží neustále zlepšovat technologie a hledat tak nové cesty ke zlepšení prostředí ke spánku každého z vás. Eshop Dormeo garantuje spolehlivé doručení matrací Dormeo až k vám domů. Neváhejte a vybírejte z pohodlí domova.

Matrace Dormeo zakoupíte ve skvělých akcích a slevách, které Dormeo pro vás často aktualizuje. Dormeo, to jsou kvalitní matrace z paměťových pěn, Ecocell matrace, matrace s pěnovými pružinami, matrace z přírodních materiálů. Díky interaktivnímu průvodci Dormeo si vyberete matrace přímo pro vás. Velice oblíbená je matrace 4v1 iMemory Silver, matrace Dormeo Aloe Vera, Aloe Vera Pls, Dormeo Fresh Prima, matrace Fresh, oboustranná matrace Air Comfort Plus, Air Select Plus, Air Lux Plus, matrace Siena.

Velice oblíbené jsou také přistýlky Dormeo. Díky přistýlkám Dormeo se můžete vyspat do růžova, ať už jste kdekoliv. Široký sortiment vrchních matrací vždy skvěle padne kam potřebujete. Na eshopu Dormeo.cz je z k zakoupení například hřejivá podložka na matraci, přistýlka 3+1 Aloe Vera, přistýlka s polštářem zdarma Renew Eucalyptus 6 cm, přistýlka s polštářem zdarma Renew Eucalyptus 3,5 cm, 7 zónová přstýlka Renew Eucayptus 6 cm, přistýlky Dormeo Silver-Ion Contour, přistýlka Ergonomic contour, přistýlka 4 v 1 Adaptive, přístýlka Memosan Roll-up 3+2, přístýlka Memosan Roll-up 5+2.

Polštáře Dormeo patří díky své kvalitě k jedničkám na českém trhu. V internetovém obchodě Dormeo.cz můžete třeba zakoupit set polštáře a přikrývky Siena, klasický polštář 70×90 Golden Dreams, polštáře Aloe Vera, anatomický polštář Aloe Vera, polštář Dream, polštář Air Smart Duo, polštář Silver Ion Contour, polštář Memosan, polštář Eucalyptus, polštářek Warm Hug, dekorativní polštář Silky Touch.

Zakoupit můžete také některou z přikrývek. Vybírat můžete z celoročních přikrývek, nebo přikrývek na léto a zimu Jejich výplň tvoří antialergenní prodyšné materiály, které zaručují to největší pohodlí během spánku i v těch nejteplejších nocích. Na výběr máte například set polštáře a přikrývky Siena, hřejivá sada Warm Hug, přikrývka Green tea, vyhřívaná přikrývka Warm And Cozy, zapínací přikrývka k televizi Warm and Cozy, přikrývka Aloe Vera, celoroční dvojitá přikrývka Aloe Vera, přikrývka Dream, přikrývka Fresh, přikrývka Air, přikrývka Siena, dvojitá přikrývka Siena, přikrývka 3v1 Deluxe 1001 Night, přikrývka Eucalyptus, celoroční dvojitá přikrývka Perfect Sleep.

Velice oblíbeným zbožím je povlečení Rhapsody, Lettera, Polka, Toylines, Fresh a další. Kvalitní rošty jsou základem kvalitního a zdravého spásnku. Dormeo nabízí například rošt Silver Flex, rošt Compact Fley, zvedací rošt Lift Flex, ale také postelový rám Millana, Lettia… Využijte skvělé slevy až 60% i vy.

recenze
5,0 rating based on 12 345 ratings
Celkové hodnocení: 5 z 5 a hodnoceno 1 x.