50% sleva na cestovní pojištění od AXA ASSISTANCE

SLEVA No Expires
Využije skvělou akci od AXA ASSISTANCE a sjednejte si jedno...Více

Využije skvělou akci od AXA ASSISTANCE a sjednejte si jedno z nejlepších cestovních pojištění s 50% slevou. Na výběr máte přehlednou nabídku 3 variant. Nenechávejte na dovolené nic náhodě, ať už jedete jen po Evropě, nebo vyrážíte mnohem dál. Méně

Využít
100% Funkční

Společnost AXA ASSISTANCE se řadí k největším pojišťovacím skupinám na světě. Klientům nabízí pojištění léčebných výloh, asistenční služby, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění cestování letadlem. Klienti se těší velké oblibě především u cestovního pojištění, s kterým mohou bez obav odjet na svou dovolenou. AXA se tak řadí k nejspolehlivějším poskytovatelům pojištění, a to i díky široké síti poboček a především asistenční službě, která je Vám k dispozici 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.

Online cestovní pojištění AXA ASSISTANCE má oproti konkurenci řadu výhod. AXA ASSISTANCE vás ochrání před platbou za ošetření, hospitalizaci nebo převozy sanitkou. Také při trvalých následcích po úrazu až do výše 1 000 000 Kč. Dále vás ochrání, způsobíte-li škodu někomu jinému, když vám zloději ukradnou zavazadla z pokoje, nebo pokud bude zpožděný nebo zrušený váš let.

Na vývěr máte ze třech variant pojištění. Varianty jsou Reference, Komfort a Excelent. Tyto tři varianty se liší zejména v pojištění léčebných výloh, pojištění asistenčních služeb, úrazovém pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu a pojištění zavazadel. Využijte skvělou akci od AXA ASSISTANCE a získejte slevu 50% na cestovní pojištění online.

recenze
5,0 rating based on 12 345 ratings
Celkové hodnocení: 5 z 5 a hodnoceno 1 x.